-9 gradë, mot i keq dhe me dëborë në Maqedoni
Moti sot do të jetë me reshje të kohëpaskohshme të borës, posaçërisht gjatë pasdites, ndërsa në pjesën më e madhe e vendit do mbulohet nga bora. Do të fryjë erë në drejtimin të verilindjes.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -9 deri 0, ndërsa temperatura gjatë ditës nga -6 deri 3 gradë celsius.
Shtuar më 23/02/2019, ora 10:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori