7 vite burg për vrasësin e Komandant Shqiponjës, familjarët: E vratë për së dyti
Pëlqej
Vrasësi i Komandant Shqiponjës është dënuar vetëm me shtatë vite burg, ndërsa personi i cili plagosi dy shokët e tij, Gani Demirin dhe Shefki Rexhepin, u dënua me vetëm tre muaj burg.

Avokatët kanë refuzuar të flasin lidhur me vendimin e gjykatës, përcjell "Shenja".

Ndërkohë, Lulzim Aliti, familjar i Komandat Shqiponjës, ka thënë se kjo është vrasja e dytë e Komandant Shqiponjës.

"Jemi të zhgënjyer tej mase, por deri në një farë mënyrë ka qenë i pritur një vendim i tillë. Nuk janë treguar të drjtë", ka thënë Lulzim Aliti. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori