30-vjeçari nga Kërçova plagos me thikë kunatin
Pëlqej
Dyzet e dy vjeçari me iniciale A.A nga Zajasi është goditur me thikë nga vëllai i bashkëshortes së tij.

Incidenti ka ndodhur mbrëmë në Spitalin e Tetovës.

Sipas informacioneve të policisë, A.A dhe M.D (30) në Strogomishten e Epërme të Kërçovës kanë qenë në spital për të vizituar bashkëshorten dhe motrën e tyre. Por, më pas vëllai është zemëruar për gjendjen e rëndë të motrës dhe ka filluar që ta akuzojë dhëndrin, kështu e ka nxjerrë thikën dhe i ka shkaktuar plagë të thella në pjesën e shpatullës dhe këmbës së majtë, njofton AIM.

Dhëndri i lënduar është në gjendje të rëndë, por jashtë rrezikut për jetë dhe është mbajtur në spital për mjekim.

Sulmuesi i cili ka ikur, më vonë vetë është paraqitur në Stacionin Policor të Tetovës. /albeu.com/

Shtuar më 19/05/2017, ora 18:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori