MAQEDONI/ 28 viktima dhe 1093 raste të reja me Covid-19
Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 3 084 teste për CoViD-19 dhe prej tyre 1 093 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 35 për qind e testeve të kryera.

Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 28 pacientë, ndërsa janë shëruar 819 persona.
Shtuar më 27/11/2020, ora 21:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori