23 tetori pushim në të gjithë Maqedoninë
Ministria e Punëve dhe e Politikave Sociale ka njoftuar se dita e 23 tetorit është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Maqedonisë.

Kjo datë është pushim, në përputhje me ligjin për Festat.

Më datë 23 tetor shënohet dita e luftës revolucionare maqedonase./albeu.com/
Shtuar më 20/10/2014, ora 10:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori