14 aksidente për 3 ditë në Shkup
Në vetëm tre ditët e fundit në rajonin e Shkupit kanë ndodhur gjithsej 14 aksidente, ku si pasojë 5 shoferë kanë mbetur të aksidentuar.

Më datë 5 janar kanë ndodhur gjithsej 4 aksidente, ku dy persona kanë marrë lëndime trupore, një këmbësor dhe një drejtues motorri.

Më 6 janar kanë ndodhur gjithsej 5 aksidente, ndërsa më 7 janar kanë ndodhur po pesë aksidente gjithsej.

Personat e lënduar janë duke marrë ndihmën e nevojshme dhe se askush nga ta nuk është në rrezik për jetën./albeu.com/


Shtuar më 08/01/2015, ora 14:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori