Thaēi bisedon me Ramėn pėr situatėn e shqiptarėve nė Maqedoni

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, ka realizuar sot një vizitë zyrtare në Tiranë, ku është takuar me Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Në takim është biseduar për çështje m

 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%