Zaev – Selmani: Pa media të lira nuk ka kushte për zgjedhje demokratike

Kryetarit të LSDM-­së, Zoran Zaev dhe kryetarit të Shoqatës, Naser Selmani, me nismën e Shoqatës së Gazetarëve të Maqedonisë kanë zhvilluar sot një takim. Siç informoi LSDM-­ja në takim Zaevi i k

 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.71 %
28.83 %
5.45 %
Total 9038 Vota!