Bekir Halimi: Deklarata e Stavilecit është antikombëtare
Bekir Halimi e ka cilësuar antikombëtare e antifetaredeklaratën e bërë nga ministri Blerand Stavileci.

“Logjika e përmendur ministrit të apostrofuar në lidhje me punën dhe rrogave është irrelevante, alogjike, afetare dhe antikombëtare”, ka thënë Halimi në një emision në radio.

“Po flet me një gjuhë që është në dëm të popullit shqiptar”, ka thënë ai. /albeu.com/
Shtuar më 01/03/2015, ora 14:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori