Ahmeti i mėshon kartės sė Evropės, mision pa interes pėr Gruevskin?

Ali Ahmeti në fjalët e tij shpesh përsërit se BDI-ja është partia e cila kërkon që Maqedonia të hyjë në BE dhe në NATO drejt aspiratave evropiane, duke e përdorur këtë në pak raste edhe për retorikë p

Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
20%
20%
20%