SKANDAL / Kastriot Myftaraj kërkon nga Gjykata të ndalohet Kur'ani

Gazetari kontravers Kastriot Myftaraj ka shkruar një status në "Facebook" ku i bën thirrje Prokurorisë së Përgjithshme që të hetojë dhe të ndalohet Kur'ani. Sipas Myftarajt, Kur'ani përmban element

 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!