Ali Ahmeti mungoi por dërgoi "djemtë" e tij në Sllupçan (FOTO LAJM)

Në Sllupçan të Kumanovës është shënuar 15 vjetori i fillimit të luftës së UÇK-së dhe shpallja e zonës së lirë në Komunën e Likovës. Në këtë përvjetor kanë marrë pjesa më e madhe e ministrave dhe zv

 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!