Kujdes! Policia do pėrdorė plumba gome dhe paralizues elektrikė

MPB-ja filloi procedurën ligjore me të cilën do t’iu lejojë policëve të përdorin plumba gome. Sipas propozimit të ri, ato do të përdoren në rast të prishjeve të rendit publik. Ministria e Brendshme th

Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
20%
20%
20%