Aksident i rëndë në Laç, një i vdekur

Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Lacc. Sipas të dhënave të para viktimë ka mbetur shoferi, që humbi drejtimin e automjetit dhe perfundoi jashtë rrugës. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Sipas policisë viktima nuk është identifikuar ende. Ndersa dyshimet e para jane lageshtira ne rruge dhe shpejtesia e larte e drejtuesit te automjetit, qe bene qe mjeti te dale n