Nisin përçarjet, dy futbollistë braktisin kombëtaren

Pas kthimit të kombëtares shqiptare në Tiranë ditën e djeshme, kanë nisur të vihen re e të zbulohen problematikat dhe përplasjet që kanë ndodhur në kampin kuq e zi. Burime nga kombëtarja bëjnë me d

 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.64 %
28.88 %
5.47 %
Total 9063 Vota!