Shpėrthen Zuckerberg: Pagova 1 miliard $, na mbytėt me foto macesh
Pëlqej
Mark Zuckerberg
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Themeluesi i Facebook, i cili kohė mė parė bleu kompaninė Instagram nė njė vlerė rreth 1 miliardė dollarė ka reaguar ndaj, siē e quan ai, papėrgjegjėsisė sė pėrdoruesve tė kėtij shėrbimi.

Siē pohojnė burime nga zyrat e Facebook, ka disa ditė qė Zuckerberg gjendet nė gjendje depresioni pėr shkak tė "performancės jo tė kėnaqshme tė Instagram" ku mė shumė se ēdo gjė tjetėr, njerėzit ngarkojnė fotografi macesh, qensh, ylberėsh, dylberėsh, e herė pas here edhe tė ndonjė shoku.

I mėrzitur nga kjo situatė, Zuckerberg thuhet tė jetė mėrzitur dhe nevrikosur duke kėrcėnuar se do i vėrė flakėn kėtij shėrbimi nėse njerėzit vazhdojnė tė mbushin faqet e tyre me fotografi macesh dhe qensh.

"Ju betohem qė do e mbyll fare. Pse, budalla jam unė qė tė paguaj 1 miliardė dollarė pėr t'iu bėrė reklamė maceve dhe qenve tuaj qė ju kanė ngel nė shpi?!", thuhet tė jetė shprehur Mark Zuckerberg. /albeu.com/

SHĖNIM: Lajmet nė "Llafet e Dynjasė" nuk janė tė vėrteta. Ato janė trajtime pėrqeshėse tė fenomeneve dhe ngjarjeve tė zakonshme.
Shtuar më 07/01/2013, ora 18:37
dallendyshja
e Enjte 10 Janar 2013, Ora 18:56
ti duhesh kto te holla mei investu ne shqipri or i mjer ndash me ta dit shqiptart
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.21 %
56.08 %
14.67 %
5.02 %
Total 4894 Vota!
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.