Qeveria po "reformon" edhe makinat e policisë (FOTO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Qeveria e re është e vendosur të reformojë policinë duke mos lënë shume shenja nga e kaluara. Reforma nuk është e kufizuar vetëm me ndryshimin e krerëve të policisë por ka zbritur deri te polici më i thjeshtë.

Megjithatë, meqë këto gjëra të gjithë i prisnim, nuk është se jemi habitur shumë.

Por, një makinë ngjyra-ngjyra e policisë e parkuar sot në qendër Tiranës na ka bërë të gjithëve të besojmë më shumë në reformën që po bëhet.

Në foton e mësipërme shihni një makinë policie me ngjyra jo të zakonshme për makinat e policisë por që përcjell mesazhe për komunitetin.

Me pak fjalë, mbahuni fort se reformapolici sapo ka filluar ...

SHËNIM: Lajmet në "Llafet e Dynjasë" nuk janë të vërteta. Ato janë trajtime përqeshëse të fenomeneve dhe ngjarjeve të zakonshme.
Shtuar më 11/10/2013, ora 17:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.