"Llafet e Dynjasė" do merret me llafe
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Besoj se titulli i kėtij njoftimi tregon shumėēka. Prej sot nė Albeu fillon njė kategori e re, ku vizitorėt do tė mund tė lexojnė lajme gjysmė tė vėrteta, tė cilėt do tė trajtohen nė formė humori dhe satire.

Lajmet, analizat dhe njoftimet qė do tė postohen nė kategorinė "Llafet e Dynjasė", NUK JANĖ TĖ VĖRTETA. Ato do jenė shkrime satirike, pėrqeshėse dhe ironizuese pėr ngjarje dhe figura tė ndryshme nga aktualiteti.

Fillimi i kėsaj kategorie tė re nė Albeu.com ėshtė vazhdimėsi e risive nė Portalin Albeu, me qėllim ofrimit tė materialeve dhe shėrbimeve shtesė vizitorėve, duke sjellė edhe njė risi tjetėr nė portalet shqiptare.

Ndėrkohė, duam t'ju njoftojmė se edhe ju mund tė kontribuoni me idetė dhe materialet tuaja tė cilat mund t'i dėrgoni nė e-mailin e redaksisė info(at)albeu.com me titull e-maili "Pėr Llafet e Dynjasė" ose pėrmes sistemit tė mesazheve nė panelin e antarėve tė regjistruar nė Albeu.com.
Shtuar më 07/01/2013, ora 18:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
20%
20%
20%
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.