Klani ja kalon "Llafeve të Dynjasë" (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ndërsa ne po bëheshim gati për për të shkruar shkrimin e rradhës për "Llafet e Dynjasë", na lehtësoi punën Televizioni Klan.

Në edicionin e mbrëmshëm të lajmeve, kronika për zgjedhjen e Edi Ramës në postin e zëvendëspresidentit të Internacionales Socialiste, ishte siç e quajmë ne të "Llafeve të Dynjasë", "gallatë". Për një moment shikuam se çfarë po shikonim, edicionin kryesor të lajmeve apo ndonjë emision tjetër argëtues.

Kronika e transmetuar në lajmet qendrore më shumë i ngjante lajmeve të "Llafeve të Dynjasë" se sa një lajmi normal që transmetohet në edicionin e lajmeve.

Për t'u bindur se me ironinë e përdorur në këtë kronikë lajmesh ja ka kanë kaluar edhe "Llafeve të Dynjasë" më poshtë ju sjellim kronikën e TV Klan.

Faleminderit Klan, njeni njësha :)

Shtuar më 07/02/2013, ora 19:31
albanian
e Enjte 7 Shkurt 2013, Ora 19:59
mire klani po ju kush jeni ??? apo selia e ps????
Agimi
e Enjte 7 Shkurt 2013, Ora 22:16
LLafet e Dynjase mo. ska lidhje me PS. Tallen me lajmin qe e trajton me nencmim Ramen. Ska te beje me te qenit PS ose PD. Me duket se paske kuptuar se cfare eshte LLafet e Dynjase.
Eri ERi
e Premte 8 Shkurt 2013, Ora 04:35
Keta te Klanit jane me keq se RD. Mendoj se dhe ata gazetaret e RD do ta kishin zili kete reportazh.
Vedat Shehu
e Premte 8 Shkurt 2013, Ora 20:20
Komenti im për njoftimin: Klani ia kalon "Llafeve të Dynjasë"
- për zgjedhjen e Ramës zëvendëspresident i Internacionales Socialiste -
Pasi u interesova për më tepër informacion, mora vesh sikur Rama e kishte mbyllur fjalën e tij (që nuk u transmentua) me një modifikim epokal të parulless së famshme të dikurshme të Revolucionit Proletar Kinez. Nga “Proletarë dhe popuj të shtypur bashkohuni” në “Marksistë-Leninistë dhe Socialistë, bashkohuni” dhe, duke shkuar tek vendi, kishte murmuritur nëpër dhembë “sigurisht, nën udhëheqjen e mësimeve të mia”. Pyes, t’a besoj apo të mos e besoj këtë lajm marramëndës? Vedat Shehu
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit