Klani ja kalon "Llafeve tė Dynjasė" (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ndėrsa ne po bėheshim gati pėr pėr tė shkruar shkrimin e rradhės pėr "Llafet e Dynjasė", na lehtėsoi punėn Televizioni Klan.

Nė edicionin e mbrėmshėm tė lajmeve, kronika pėr zgjedhjen e Edi Ramės nė postin e zėvendėspresidentit tė Internacionales Socialiste, ishte siē e quajmė ne tė "Llafeve tė Dynjasė", "gallatė". Pėr njė moment shikuam se ēfarė po shikonim, edicionin kryesor tė lajmeve apo ndonjė emision tjetėr argėtues.

Kronika e transmetuar nė lajmet qendrore mė shumė i ngjante lajmeve tė "Llafeve tė Dynjasė" se sa njė lajmi normal qė transmetohet nė edicionin e lajmeve.

Pėr t'u bindur se me ironinė e pėrdorur nė kėtė kronikė lajmesh ja ka kanė kaluar edhe "Llafeve tė Dynjasė" mė poshtė ju sjellim kronikėn e TV Klan.

Faleminderit Klan, njeni njėsha :)

Shtuar më 07/02/2013, ora 19:31
albanian
e Enjte 7 Shkurt 2013, Ora 19:59
mire klani po ju kush jeni ??? apo selia e ps????
Agimi
e Enjte 7 Shkurt 2013, Ora 22:16
LLafet e Dynjase mo. ska lidhje me PS. Tallen me lajmin qe e trajton me nencmim Ramen. Ska te beje me te qenit PS ose PD. Me duket se paske kuptuar se cfare eshte LLafet e Dynjase.
Eri ERi
e Premte 8 Shkurt 2013, Ora 04:35
Keta te Klanit jane me keq se RD. Mendoj se dhe ata gazetaret e RD do ta kishin zili kete reportazh.
Vedat Shehu
e Premte 8 Shkurt 2013, Ora 20:20
Komenti im për njoftimin: Klani ia kalon "Llafeve të Dynjasë"
- për zgjedhjen e Ramës zëvendëspresident i Internacionales Socialiste -
Pasi u interesova për më tepër informacion, mora vesh sikur Rama e kishte mbyllur fjalën e tij (që nuk u transmentua) me një modifikim epokal të parulless së famshme të dikurshme të Revolucionit Proletar Kinez. Nga “Proletarë dhe popuj të shtypur bashkohuni” në “Marksistë-Leninistë dhe Socialistë, bashkohuni” dhe, duke shkuar tek vendi, kishte murmuritur nëpër dhembë “sigurisht, nën udhëheqjen e mësimeve të mia”. Pyes, t’a besoj apo të mos e besoj këtë lajm marramëndës? Vedat Shehu
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.21 %
56.08 %
14.67 %
5.02 %
Total 4894 Vota!
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.