100 gra nga Gjermania i janė bashkuar luftės nė Siri dhe Irak

Rreth 100 femra nga Gjermania pretendohet se kanë shkuar për të mbështetur bashkëshortët e tyre ose për të luftuar në Irak dhe Siri. Bazuar në lajmin e njësisë gjermane të sigurisë, revista "Der Sp

 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%