Liderėt festojnė pėrvjetoret: Ju paēim sa malet!

Edhe pse ka nisur ashpër dhe plot debat për shkak të "Tritolit" dhe "Avionit" në Divjakë, viti 2014 është tepër i veçantë për politikën shqiptare dhe për tre protagonistët kryesorë të saj. Kryemist

 
Mijėra besimtarė myslimanė duke falur namazin e Fitėr Bajramit nė bulevardin

Mijėra besimtarė myslimanė duke falur namazin e Fitėr Bajramit nė bulevardin "Dėshmorėt e Kombit", Tiranė.

.
 
Kush do të fitojë Botërorin Brazil 2014?
67.02 %
32.97 %
Total 2687 Vota!