100 gra nga Gjermania i janė bashkuar luftės nė Siri dhe Irak

Rreth 100 femra nga Gjermania pretendohet se kanë shkuar për të mbështetur bashkëshortët e tyre ose për të luftuar në Irak dhe Siri. Bazuar në lajmin e njësisë gjermane të sigurisë, revista "Der Sp

 
Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

Kosova feston sot 7-vjetorin e shpalljes sė Pavarėsisė. Portali Albeu.com uron gjithė shqiptarėt kudo ndodhen

 
A do ndikojë pagesa 5 euro në Rrugën e Kombit, në pakësimin e qarkullimit mes Shqipërisë dhe Kosovës?
20%
20%
20%