Zyrtarisht, kjo është ngjyra më stil për veshjet e këtij dimri (FOTO LAJM)

Trendi absolut i këtij viti për dizajnet e brendshme dhe veshjet ka qenë ngjyra e bardhë me gjithë nuancat e saj. Ndryshe nga ç'mund ta mendoni, ngjyra e bardhë nuk kërkon as kohë të ngrohtë dhe as pranverë për t'u veshur dhe kombinuar siç duhet. Mjafton të zgjidhni gjërat e duhura!

Çizmet e bardha, kombinuara me një pellush/pallto të bardhë krijojnë një kombinim luksoz në dukje, pavarësisht çmimit me të cilin e keni blerë.

Shtuar më 25/01/2021, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori