Xhup apo pallto, këto janë trendet për garderobën e këtij dimri (FOTO LAJM)

Ngjyra neon: besoj se e keni vënë re dhe ju që është një prej ngjyrave më të përhapura në dyqane, qoftë për veshje por dhe për aksesorë. Kjo ngjyrë e “gjallë” midis të verdhës dhe jeshiles duhet patjetër në dollapin tuaj si një xhup ose pallto.
pjesën më të madhe të kohës në dimër, nga veshja jonë është e dukshme pallto, xhupi apo pellushi që mbajmë veshur dhe për këtë arsye ajo është dhe pjesa më e rëndësishme e imazhit pjesën më të madhe të kohës në këtë stinë.

Palltot nuk janë pjesë që ndërrohen çdo vit por mund t’I shtoni koleksionit tuaj atë që është në modë vit pas viti. Në dimrin e 2019-2020 do t’ju duhen palltot si më lart.
Shtuar më 14/11/2019, ora 08:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori