Xhensila Myrtezaj së shpejti me një këngë të re
Pëlqej
Këngëtarja e hiteve 'Engjëlli im' dhe 'Uh baby' me anë të një postimi në faqen e saj në facebook, ka njoftuar fansat se së shpejti do të vi me një këngë të re.

Xhensila është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare dhe projektet e saj gjithmon janë pritur mire nga publiku. Urojm që edhe kjo këngë të jetë nja nga hitet e verës.
/albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 12:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori