Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Xhaketa xhins zgjidh dilemën “Çfarë të vesh?"
Pëlqej
Janë perfekte për të kompletuar pamjen tuaj, dhe flasim për xhaketat xhins, që është optimali për temperaturat e kësaj stine dhe për të hequr dilemën “çfarë të vesh”.

Pra, me pak fjalë bëhet fjalë për një veshje ku mund të investoni me sy mbyllur.

Por si ta kombinoni për të pasur një pamje perfekt? Më cdo gjë që gjendet në dollapin tuaj.
Shtuar më 27/05/2018, ora 16:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori