Vuani nga flokët me yndyrë! Hiqni dorë na këto vese
Vuani nga flokët e yndyrshëm...? Përdorni shampo farmaceotike dhe sërish nuk po shpëtoni dot nga ky problem? Më poshtë po ju renditim disa nga veset tuaja që po ju shtojnë këtë telash:

Larje e shpeshtë

Prekni flokët

Përdorni balsamin kur nuk ju nevojitet

Nuk pastroni krehërat dhe furçat

Nuk i krihni flokët gjatë natës

Ulni sasinë e produkteve të qumështit.
Shtuar më 24/08/2019, ora 17:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori