Vogëlushë të "fortë" (FOTO-LAJM)

Fjala e tyre është ligj dhe dëshirat e tyre të realizueshme! Nuk ka se si të jetë ndryshe me këta beba që janë mjeshtra të vërtetë në Kung-Fu.

fotot e realizuara nga amerikani Eric Sahrmann 36 vjeç, duken tre fëmijët e vegjël me muskuj. Sipas fotografit, fotot janë bërë për të sensibilizuar njerëzit mbi shëndetin e fëmijëve të vegjël. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2013, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori