Vladimir Putin, një yll videoloje
Vladimir Putin
Rusët të cilët kanë pasion videolojrat tani kanë një shans për të luajtur me karakterin Vladimir Putin nëpërmjet lojës "Like Putin", që i lejon atyre për të luftuar terroristët dhe zjarret në pyje.

"Si Putin" është prodhuar nga Agency one. Alexei Kabakov, që drejton kompaninë, tha se ai shpresonte se loja do të mblidhte publicitet për Agency One. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2011, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori