Vishu me viza ose pika, do dukesh bukur (FOTO LAJM)

Ashtu siç ndodh edhe me rrobat, për çdo rast duhet zgjedhur modeli i duhur i getave. Koleksioni për pranverë-verë 2019 ofron alternativa të shumta.

Me viza, harqe, pika apo dantella seksi për të qenë origjinale. Dhe për ato që do të guxojnë më tepër, mund tw zgjedhin dhe ngjyra tw ndezura, jo tw qwndrojnw tek e zeza apo ngjyra e mishit.

Shfletoni galerinë dhe zbuloni koleksionin që kemi përzgjedhur për ju.

Shtuar më 20/05/2019, ora 21:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori