Veshjet e përditshme pranverore (FOTO LAJM)

Pranvera është stina e cila vjen direkt pas një të ftohti të acartë dhe për këtë ne duhet të bëjmë kujdes dhe të zgjedhim stilin e duhur të veshjes.

Sipas revistës 'class', këtë sezon kemi lloje veshje të ndryshme që na vijnë nga bota e modës. Në foto janë dhënë disa stile veshjesh që ju mund ti përdorni gjatë këtij fillim sezoni në përdishmërinë tuaj. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2015, ora 14:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori