E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Veshja që ju duhet në fundjavë (FOTO LAJM)

Fundjava është pjesa që të gjithë presim me padurim, pas ditëve të lodhshme të punës kjo është mundësia më e mirë për tu ndjerë të lirë. Larg rutinës dhe veshjes së përditshme, ajo të ofron rehati dhe qetësi.

Fundjava na lejon që ne të jemi ndryshe dhe për sa i përket stilitveshjes, kërkon diccka praktike dhe të lehtë.

Për tu dukur bukur dhe gjatë një dite pushimi nbë foto janë dhënë disa ide se cilët janë fustanet e duhura në një fundjavë.
Shtuar më 15/01/2015, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori