Veshja e duhur për vitin 2015-të (FOTO LAJM)

Jemi në fillimin e një viti të ri, veshjet janë dhe pjesa që duhet të na shoqërojë në këto ditë të para viti. Në foto janë dhënë disa nga stilet më të përdorshme në përditshmërinë e fillimit të vitit.

Veshje të thjeshta dhe me ngjyra të theksuara është trendi i veshjeve të ditëve të para të 2015-ës.

Stile këto që ju bëjnë më elegant, kombinime të ndryshme që do ju ndihmojnë për të krijuar një ide rreth asaj se çfarë është më e mira për ju. /albeu.com/

Shtuar më 03/01/2015, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori