Vendet mė tė bukura nė botė (FOTO LAJM)

Liqeni Peyto, Kanada
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nė kėtė kohė krize tė flasish pėr pushime dhe shėtitje mund tė mos jetė shumė kohė e gjetur por sidoqoftė ne po ju paraqesim 30 vende tė ndryshme, tė cilėsuara nga revista tė ndryshme si vendet mė tė bukura nė botė.

Shikoni 30 propozimet e Portalit Albeu.com, tė cilėsuara si vendet mė tė bukura nė botė:Shtuar më 07/03/2012, ora 21:02
Ganni Elezi
e Martë 5 Nëntor 2013, Ora 18:07
tek shpella blu ne zakinthos kam vizituar disa here dhe kam per shtypje qe eshte nje vend shume i bukur...
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Policia e Tiranės ka arrestuar mėngjesin e sotėm Ismail Morinėn, tė njohur ndryshe edhe si “Ballist” Morina, ndėrsa nė fuoristradėn e tij ka gjetur njė pistoletė TT me 30 fishekė si dhe 30 bileta pėr ndeshjen Shqipėri-Serbi.

Policia e Tiranės ka arrestuar mėngjesin e sotėm Ismail Morinėn, tė njohur ndryshe edhe si “Ballist” Morina, ndėrsa nė fuoristradėn e tij ka gjetur njė pistoletė TT me 30 fishekė si dhe 30 bileta pėr ndeshjen Shqipėri-Serbi.