Vathët trend të sezonit pranverë-verë (FOTO LAJM)

Vathët janë bizhutë më femërore stili i duhur qënuk duhet ti mungojë një femre, janë ato që kërkojnë kujdesin e duhur për tu kombionuar me veshjen që ne do të zgjedhinm në raste të ndryshme.

Modelet dhe stilet janë nga më të ndryshmet, duke filluar nga stilet e vogla e deri te vathët e mëdhenj. Gurët e çmuar janë një detaj tjetër që vazhdon të zërë një vend të rëndësishëm në përbërjen e tyre.

foto janë dhënë disa nga modelet që ju mund të përdorni gjatë këtij sezoni. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2015, ora 15:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori