Vajza muaji gusht "kërkon" këto ngjyra për thojntë (FOTO LAJM)

Nuk e dimë se ku ikën kaq shpejt qershori dhe korriku, por jemi zyrtarisht në gusht dhe besoj të gjithë po mendoni me vete: sa shpejt iku kjo verë?

Gjithsesi, mos u trishtoni, keni edhe një muaj kohë për pushimet. Nëse jeni në grupin e vajzave detajiste që mendoni gjithmonë për çdo gjë përpara se të niseni në plazh, atëherë duhet ta lexoni me patjetër këtë artikull për të mësuar se cilat do të jenë ngjyrat e thonjve që do të mbizotrojnë këtë muaj. Në fakt këshillat jua japin profesionistet e Class Nails, të cilat do t’ju tregojnë se cilat janë ngjyrat që vajzat po preferojnë këtë verë.

Profesionistet e Class Nails kanë këto këshilla :

-Ia nisim me të kuqen që është gjithmonë "IN" në çdo sezon:

-Lejlaja e fortë është gjithashtu në modë

-Thonjt pasqyrë gjithashtu

-E bardha akull mbetet e preferuar

-Ngjyrat nudë, nuk dalin nga moda

-French sërish

-Bluja pudër, tendencë e re

Siç mund ti shihni në fotot më lartë


Shtuar më 02/08/2019, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori