Vaj kokosi për të hequr grimin
Teksa disa njerëz e përdorin vajin e kokosit si një hidratues, shumë pak e dinë se ai mund të përdoret edhe si një heqës i grimit. Një sasi më e vogël se sa një lugë çaji e hedhurpambuk, heq penelin dhe rimelin e syve. Kjo këshillë bukurie është e vlefshme nëse femrat kanë një lëkurë të ndjeshme. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2014, ora 18:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori