Uthull molle për venat e zgjeruara
Shpesh na ndodh që në çfarëdo lloj moshe të na shfaqen venat e zgjeruara. Për këtë, në një masë më të madhe jane të shqetësuara femrat, të cilat i kushtojnë një vëmendje të madhe.

Ekzistojnë disa truke natyrale, për të cilat ju mund të kuroheni në shtëpi. Çdo mëngjes dhe mbrëmje, duhet që lëkurën mbi venat e zgjeruara ta fërkoni me uthull të pastër molle.

Përveç kësaj, duhet që edhe dy herë në ditë të pini nga një gotë ujë me dy lugë të vogla të uthullës. Terapia në fjalë zgjat një muaj, ndërsa garanton një efekt të dukshëm. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 14:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori