13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
Ushqimet e pranverës që ju bëjnë të dobësoheni (FOTO LAJM)

E pasur me acid folik dhe hekur, hithra ndihmon në pastrimin e trupit. E përkryer për të gatuar me makarona integrale, oriz ose si një pjatë anësore, është me pak kalori, por ka një shije të fortë.

Me ardhjen e pranverës trupi ynë rizgjohet, së bashku me natyrën. Ne ndiejmë nevojën për të pastruar veten, për të eliminuar kilet shtesë të akumuluara gjatë dimrit dhe për t’u përballur me motin e mirë me sprint.

Na vjen një ndihmë nga ushqimet që mbërrijnë në tryezat tona gjatë kësaj periudhe dhe që na lejojnë të futemi në një dietë me shije.

Në galerinë e mësipërme mund të shikoni ushqimet që na ndihmojnë për t'u dobësuar.
Shtuar më 19/04/2019, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori