Truket më të çuditshme që marketuesit përdorin për të na shitur produkte (FOTO LAJM)

Bulmetrat dhe vezet rrine diku larg ne dyqan, qe ne te bejme nje rruge deri ne cepin tjeter dhe rruges te shohim produkte te tjera.
Truket e marketuesve për të na bërë ne konsumatorëve për të blerë produkte, janë nga më të ndryshmet.

Këtu bëhet fjalë edhe për gjëra që kurrë nuk na kanë shkuar në mend por që pa vetëdije kanë ndikuar.

Disa prej tyre albeu.com i sjell në galerinë që shoqëron këtë lajm, që herën tjetër të jemi më të qartë se çfarë teknike po përdoret mbi ju nga shitësit. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2020, ora 15:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori