Truke për të realizuar foton perfekte (FOTO LAJM)

-Zvogëlojnë pak sytë e tyre dhe japin një buzëqeshje të lehtë, gjë e cila i bën të duken më të rinj në moshë
Abdetimi i rrjeteve sociale me foto është një nga "hallet" e çdo personi i cili është fiksuar keq pas të bërit foto.

Edhe pse mund të bëjmë foto të pafundme, ndodh shpesh që të mos publikojmë asnjë prej tyre pasi nuk ërmbush ato "kriteret" e ngulitura në kokën tonbë.

Më poshtë do iu vinë në ndihmë disa truke të vogla se si të kapni foton perfekte dhe të bëni "instagramin" tuaj për tu patur zili.

Shtuar më 22/05/2019, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori