Trendi më i fundit i xhaketave pranverore (FOTO LAJM)

Xhaketa është një veshje e cila dhe pse tashmë jemi në stinën e ngrohtë, është një stil veshje që mund të përdoret gjatë ditëve të freskëta dhe me shi.

Lloje të ndryshme duket se janë tred këtë sezon duke filluar nga të gjatat të shkurttrat dhe mbizotërimi i ngjyravetë shumta është dhe mënyra më e mirë për tu njerë rehat.

foto janë dhënë disa nga modelet që ju mund të përdorni gjatë këtij sezoni. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2015, ora 09:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori