Trendi më i fundit i palltove (FOTO LAJM)

Jemi shumë pranë stinës së dimrit prandaj është e rëndësishme që dhe gardërobën tonë ta ndryshëjmë në mënyrë që të kemi një veshje sa më të ngrohtë.

Sfilatat më të fundit të modës përfshijnë modele për të gjitha shijet. Këmbë të zbuluara edhe pse është pak ftohtë: tendencat vjeshtës janë detajuar për më shumë finesë dhe joshje.

Vëmendja duhet të përqendrohet te ngjyrat, materialet e buta dhe kënaqësinë e të veshurit. Përmes fotove ju kemi sjellë disa ide se si mund të jetë modeli i duhur i palltos për këtë vit. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2015, ora 13:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori