Trendi më i fundit i këpucëve të sheshta (FOTO LAJM)

Këpucët e sheshta janë stili i duhur në përdishmërinë tuaj. Ato janë të rehatshme dhe të shëndetshme për këmbë tuaja. Duket se tendenca kryesore e pranverë/verë 2015 janë modeli i këpucëve të sheshta.

Nga fotot vëmë re se këtë vit do të kemi mbizotërimin e një shumëllojshmërie ngjyrash.

Këpucët e sheshta janë zgjedhja e duhur që mund të bëjë secili nga ne është mënyra më e mirë që ne të mbrohemi nga lodhja dhe nga prblemet që mund të na shkaktojnë këpucët me takë. /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2015, ora 10:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori