Trendi më i fundit i këpucëve pranverore (FOTO LAJM)

Stina e ngrohtë është dhe sezoni ku ne duhet të bëhemi gati për rroba sa më të lehta për të përballuar vapën karakteristike të saj.

Këpucët janë një element me të cilët ne duhet të bëjmë kujdes, kohët e fundit vëmë re se kemi një dominim të këpucëve të lehta dhe me klas, të cilat na ndihmojnë të kemi një rehati dhe një ditë të qetë.

foto janë dhënë tendenca më e fundit e modeleve mbizotëruese në treg, të cilët shumëkush do të dëshironte ti kishte pjesë të gardërobës. /albeu.com/
Shtuar më 29/03/2015, ora 13:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori