Trendi më i fundit i çizmeve dimërore (FOTO LAJM)

Sfilatat e modës shpesh janë ato që na ndihmojnë për të krijuar një ide në lidhje me trendet më të fundit të një sezoni të caktuar. Në foto janë dhënë disa nga trendet më të fundit për periudhën 2014-2015.

Ngjyrat kryesore janë e zeza dhe kafeja, dy ngjyra që i shkojnë më së miri stinës së dimrit.

Çizme nga sfiladat më të fundit duket se kanë një shumëllojshmëri ngjyrash dhe modelesh. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 09:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori