Trendi më i fundit i atleteve pranverore (FOTO LAJM)

Atletet janë një stil i thjeshtë të cilët na ndhmojnë për tu ndierë rehat dhe për të pasur një lehtësi në të ecur.

Modelet nga më të ndryshmet duket se do të jenë mbizotëruese këtë sezon, ku vëmë re se kemi një shumllojshmëri përdorimi ngjyrash trend për këtë sezon.

foto janë dhënë disa ide se cilët janë stilet më të përdorura të këtij sezoni për atletet. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2015, ora 13:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori