Trendi i fundit i fotove të dasmave është më i çuditshmi që keni parë (FOTO LAJM)

Para disa muajsh u përfol për një trend të çuditshëm të fotove të dasmave, por duket se tani çiftet e kanë marrë shumë seriozisht.

Trendi që po pushton rrjetet sociale janë fotot e dasmave me njerëz duke tymosur. Online ka me mijëra postime të tilla, ku çifti vetëm ose së bashku me të ftuarit nxjerrin tymin (e cigareve elektronike ose pajisjeve të ngjashme) gjatë shkrepjeve. Nëse nuk e keni të qartë për çfarë po flasim, fotot e mëposhtme e tregojnë më së miri.

Kuptimi i fototve të tilla? Ende nuk e dimë nëse ka ndonjë kuptim.

Nëse menduat se kjo është çmenduri, prisni se ka akoma. Ka planifikues dasmash, si dhe guida se "si të tymosni me stil në një dasmë". Kështu që nëse planifikoni të tymosni në dasmën tuaj konsultohuni me një "weeding planner" pasi ka disa gjëra që duhet t`i dini, si për shembull që duhet të zgjidhni një sfond të errët që retë e tymit të duken qartë në foto.
Shtuar më 25/07/2019, ora 15:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori