Trendet më të fundit të xhinseve të shkurtra që ju "mbajnë larg vapën" (FOTO LAJM)

Pantallonat e shkurtra janë zgjedhja e duhur dhe më të preferuarat për të gjithë ne.
Mund t’i vishni gjatë ditës dhe gjatë natës, duke i kombinuar bukur.
Mund të kombinojmë fare mirë një palë pantallona xhins të shkurtra të grisura me një kanatiere me ngjyra të shumëllojshme duke i dhënë akoma dhe më shumë një pamje të bukur veshjes.
Duke mos lënë mbrapa as veshjen me të bardha nga koka deri tek këmbët e cila është kombinimi më perfekt në verë sidomos për femrat brune.
Më poshtë do të shikoni disa kombinime veshjesh të pantallonave të shkurtra.

Shtuar më 13/07/2019, ora 16:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori