TRAGJIKE/ 7-vjeçari goditet 62 herë me rrip nga i dashuri i nënës, arsyen s’do ta besoni
Policia amerikanë ka vënë në pranga një 27 –vjeçar nën akuzat për abuzim me fëmijë, pasi ishin publikuar pamje ku ai shihej duke e rrahur një djalosh 7-vjeçar jashtë makinës së vet.

Mediat e huaja shkruajnë se i arrestuari Kordarell Ëilliams është i dashuri i nënësdjaloshit të ri.

Në video, ai shihet duke e goditur fëmijën 62 herë në kokë, krah dhe këmbë, gjatë sulmit pesë minutësh në veriperëndim të Houston, Teksas.

Ëilliams e ka pranuar në gjykatë se e ka goditur djaloshit, duke thënë se e ka bërë një gjë të tillë për shkak se 7-vjeçari">7-vjeçari ia kishte vjedhur mbushësin e telefonit./albeu.com/

Shtuar më 19/02/2017, ora 16:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori