Tendenca më e fundit e sandaleve për 2015-ën (FOTO LAJM)

Tendenca më e re për këtë sezon duket se janë modele të ndryshme të sandaleve që mbizotërohen nga ngjyra dhe modele të ndryshme. Sandalet janë një stil që zënë një vend të veçantë në gardërobën tonë gjatë ditëve të ngrohta.

foto janë dhënë disa ide se si mund të ishte modeli i duhur i sandaleve për këtë sezon. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2015, ora 11:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori