Tendenca më e e fundit e sezonit dimëror (FOTO LAJM)

Tendencat kryesore të modës për sezonin dimër 2015 duket se janë veshjet me materiale si lëkura, pellushet dhe gëzofet, leshi dhe shumë kombinime nga më të guximshmet, plot stil, elegancë dhe kreativitet.

Duket se markat botërorë janë përpjekur që të sjellin shumë risi për këtë sezon, duke filluar nga copat me printime me motive të ndryshme, ngjyrat e lehta pastel, deri tek nuancat më të theksuara të ngjyrave më të errëta. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2015, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori