Teksas, nëna lind dy çifte binjakësh
Një lindje e rrallë është regjistruar në Teksas ku një nënë ka lindur katërnjakë, të cilët janë njëkohësisht të ndarë në dy çifte binjakësh mes tyre.


36-vjeçarja Tressa Montalvo ka lindur katër djem në ditën e Shën Valentinit dhe ata janë të ndarë, në dy djem identikë dhe dy të tjerë identikë mes tyre, por të ndryshëm me dyshen e parë identike. Ajo dhe bashkëshorti Manuel, 43-vjeçar, vendosën që të mbanin një shtatzani të re, nga dëshira për t’i dhënë një motër ose vëlla djalit të tyre të parë. /albeu.com/


Shtuar më 19/02/2013, ora 18:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori