Të gjitha vajzat e famshme të fiksuara keq me këtë stil varsesh (FOTO LAJM)

Gjatë stinës së vjeshtës do dukemi shumë më bukur nëse vendosim bizhuteritë më in të momentit.

Ato kanë fuqinë që të shndërrojnë tërësisht pamjen tonë të jashtme duke bërë që të dukemi me stil dhe me shumë klas.

Këtë sezon vajzat e njohura të ekranit kanë zbuluar trendin e momentit dhe me siguri do ju pëlqejë të gjithave.

Bëhet fjalë për vendosjen e disa varësve njëkohësisht, të cilat janë në forma dhe gjatësi të ndryshme.

Për më shumë hidhuni një sy këtyre fotove.
Shtuar më 19/02/2020, ora 15:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori